+90544 492 56 05
HAKKIMIZDA
OLYMPOS MERCAN PANSİYON

Turizm sektörüne girdiğimiz 2017 yılından beri, müşterilerimize kaliteli ve sağlıklı hizmet sunmak için çabalarımız devam etmektedir. Bungalov oda hizmetleri ile beraber, doğa ile iç içe olmak isteyen insanlar için burada müthiş bir proje hazırlamış durumdayız. Doğal güzelliklerin yanı sıra geçmiş kültürel efsanelerin yaşandığı bu muazzam bölgede, turizm ve tatil performansınızı yükseltmeye devam ediyoruz. Unutulmaz ve sıra dışı tatil planlaması yapmak isteyenler için tüm imkânlarımızı seferber etmiş durumdayız. Yaptığımız yatırımlarla birlikte bu bölgedeki turizmin hem yerli turistler hem de yabancı turistler için gelişimine destek veriyoruz. Tesisimiz günün her saatinde aktif olmakla birlikte, özellikle de müşteri memnuniyeti için tüm yeterli altyapıya sahiptir. Çevre güzellikleri, doğal anlamdaki özellikler ve tarihi bütünlük açısından, bu bölgenin tatil için iyi bir tercih olduğunu söyleyebiliriz. Geçmiş süreçlerde bu bölgedeki mitolojik tanrıların adresi olan Olympos, günümüzde ise gerçekten muazzam potansiyeli ile birlikte iyi bir tatil adresi olmaya devam etmektedir. Yemyeşil doğa bitki örtüsü ve özelliklerin yanı sıra, tarihi kalıntılar insanların bu bölgeye gelmesine neden olmaktadır. Konaklama konusunda size sağladığımız destek ile birlikte mükemmel bir tatil planlaması yapmaya devam ediyoruz.

Vizyonumuz

Her geçen gün hizmet çıtasını yükseltmek ve daha iyi hizmet sunmak firmamızın vizyonu olarak belirlenmiştir. Yatırımlarımız devam ettiği gibi, sizin için sağlıklı koşulları oluşturmak için büyük gayret içerisindeyiz. Unutulmaz ve akılda kalacak bir tatil planlaması hazırlamak için gece gündüz çalışıyoruz. Bu imkânlardan istifade etmek için size hazırladığımız imkân ve fırsatları gözden geçirmeniz çok önemli olacaktır.

Misyonumuz

Üstlendiğimiz görevlerin bilincindeyiz ve turizm sektöründe görevini yerine getiren bir firma olarak çalışmalarımız devam ediyor. Gerçekten otantik bir görüntü ve muazzam bütünlük açısından sizin için hazırlamış olduğumuz konaklama imkânlarını gözden geçirmeniz önemlidir. Eşsiz ve unutulmaz tatil planlaması adresi gerçekten burada bizim verdiğimiz hizmetlerle birlikte kendini gösteriyor. Sağlamış olduğumuz cazip imkânlar, buradaki önemli potansiyelin göstergesi ve kabiliyeti olarak dikkat çekmektedir.